پرش به محتوا

برای مشاوره و استعلام هزینه اثاث کشی در تهران تماس بگیرید

انجام کلیه خدمات اثاث کشی و حمل اثاثیه

باربری و اتوبار تهران بار حمل اثاثیه و اسباب کشی و اثاث کشی منزل و شرکتها را بصورت کاملا تخصصی با بسته بندی کاملا حرفه ای و ماشین ها بزرگ و کارگران ماهر انجام می دهد. جهت هرگونه مشاوره و اطلاع از نرخ ها می توانید با همکاران ما به صورت شبانه روزی با کلیک بروی لینک ها تماس بگیرید.

انتخاب با شما

قیمت مصوب اتحادیه

می توانید قیمتها ما را با نرخ مصوب اتحادیه مقایسه کنید ماکمترین نرخ اتحادیه را به شما پیشنهاد می دهیم

ناوگان مجهز

انواع خاور و کامیونت های مسقف با ارتفاع زیاد و حجم بار بالا جهت جابجایی با هزینه پایین تر و سریعتر

پرنسل حرفه ای

تمامی پرسنل زحمت کش ما دارای سابقه بالا، با اخلاق و متخصص در حمل وسایل سنگین میباشند

بیمه و بارنامه رسمی

با بیمه و بارنامه خیالتان از جابجایی و خسارت احتمالی راحت می باشد

بسته بندی حرفه ای

بسته بندی با تجهیزات کامل بدون هیچگونه شکستگی و خراشیدگی

کلیه مناطق تهران

پوشش دهی سراسری کلیه مناطق تهران با سرعت بالا و قیمت پایین

اثاث کشی منزل و شرکتها با بسته بندی حرفه ای

بسته بندی و پک کردن کاملا حرفه ای تمامی وسایل با لوازم مخصوص شامل کارتن چند لایه، فوم ضخامت بالا، پلاستیک حباب دار، سلفون بصورت محکم و با کمترین هزینه ممکن.

تهران بار با نیروهای ماهر و کارآزموده و تجهیزات و وسایل کامل، آماده ارایه خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای و کلی می باشد. بسته بندی اثاث و وسایل شما با فوم و سلفون و کارتن بصورت مرتب صورت می گیرد که وسایل با ارزش شما در حین جابجایی و حمل و نقل آسیب نبینند . بسته بندی ارزان و چینش اثاث حرفه ای را با ما تجربه کنید.

اگر در هنگام اثاث کشی منزل خود نگران آسیب دیدن مبلمان و اسباب خود هستید می توانید بسته بندی و جابجایی وسایل خانه را به کارگر ان بسته بندی تهران بار بسپارید تا در کمترین زمان با سلفون پیچی و فوم گزاری حرفه ای اثاث منزل را آماده اسباب کشی کنند.

کارگران ماهر و قوی

کارگر اسباب کشی و کارگر باربری تهران بار دارای سابقه و تجربه بالا در حمل، بسته بندی و چیدمان اثاثیه می باشند. حمل کلیه وسایل سنگین شما شامل: پیانو، میز نهار خوری، مبلمان، یخچال ساید، گاوصندوق و ... به آسانی با کمترین قیمت و ایمنی بالا

ناوگان بزرگ و مجهز

تهران بار دارای ناوگان بزرگ از کامیونت مسقف (خاور- ایسوزو - هیوندای و...) با ظرفیت بار بالا و ارتفاع زیاد می باشد که سریعترین اسباب کشی با پایین ترین قیمت را برای شما به ارمغان می آورد.

اثاث کشی تخصصی در مناطق تهران با تهران بار

اگر در هنگام اثاث کشی منزل خود نگران آسیب دیدن مبلمان و اسباب خود هستید می توانید بسته بندی و جابجایی وسایل خانه را به کارگر ان بسته بندی تهران بار بسپارید تا در کمترین زمان با سلفون پیچی و فوم گزاری حرفه ای اثاث منزل را آماده اسباب کشی کنند.

تهران بار کلیه خدمات اثاث کشی در تهران به صورت تخصصی با خاور مسقف اثاث کشی و کارگران حرفه ای و مودب انجام می دهد.

بهترین باربری اثاث کشی در تهران باید هم دارای سابق زیاد و همچنین ناوگان بزرگ و پرسنل حرفه ای باشد تا بتواند پاسخگوی تمامی خدمات حمل و نقل اثاث منزل باشد.

شرکت تهران بار یکی از معدود شرکت های اثاث کشی در تهران می باشد که از صفر تا صد اثاث کشی خانه را با کمترین هزینه اجام می دهد.

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و شرکت ها توسط ماشین و کامیون اثاث کشی مخصوص با کمترین هزینه ممکن و جابجایی سریع بدون اتلاف وقت صورت می گیرد.

باربری تهران بار جابجایی و حمل اسباب و اثاث خانه در تمامی مناطق تهران با قیمت مصوب اتحادیه پوشش می دهد و اطمینان کامل را به شما می دهد اثاث کشی راحت و بدونه دردسری داشته باشید.

جهت اطلاع از هزینه و قیمت اثاث کشی و استعلام کرایه خاور اثاث کشی در تهران بهترین راه تماس با شماره تلفن های موجود در سایت و مشاوره رایگان با کارشناسان ما می باشد.

درباره ما

0 +
پرسنل حرفه ای
0
شعبه فعال
0 +
اثاثیه جابجا شده
0
روز هفته ، شبانه روزی

مناطق تحت پوشش

سوالات پر تکرار

  1. مشاوره با کارشناس تعیین قیمت، وقت و محل
  2. اعزام کامیونت با کارگران به محل
  3. بسته بندی اثاث (درصورت درخواست)
  4. انتقال و چینش در خاور مسقف
  5. تخلیه و چینش اثاثیه در مکان جدید

با توجه به اینکه توسط نرخ های پایه نمی توان قیمت دهی دقیقی ارایه کرد بهترین راه تماس با کارشناسان ما و مشاوره رایگان جهت تعیین دقیق قیمتها می باشد.

خیر با توجه به نرخ های مشخص اتحادیه و تقسیم بندی هر نرخ با توجه به شرایط اسباب کشی می توان با اطمینان گفت که نرخ اعلام شده قیمت قطعی در زمان تسویه نهایی می باشد. (البته در موارد استثنا با توجه به شرایط اعلام نشده مشتری امکان جابجایی قیمت وجود دارد)

درصورت هرگونه راهنمایی و مشاوره می توانید با خیال راحت با کارشناسان ما درمیان بگذارید